שימו ♥ !! ! ההגרלה הכי שווה בפייסבוק יוצאת לדרך !!!!!

נגריל אחד מהמוצרים המדהימים שלנו לזוכה המאושר!

איך משתתפים? פשוט מאוד!

עשו LIKE לעמוד שלנו, תייגו בתגובה את החבר לו הייתם מעניקים את המתנה המושלמת! לשתף באהבה ולהחזיק אצבעות!!!!

סיכון: עבירה על סעיף 225 לחוק העונשין – שדינה מאסר שלוש שנים או קנס בסך 452,000 ₪.

 • עריכת הגרלות ומשחקים מקוונים לשם קידום עסקים ברשת

  ככלל, הדין בישראל אוסר על קיום או השתתפות במשחקים אסורים, הגרלות והימורים. עבירה על איסור זה עלולה לגרור קנסות משמעותיים ואף מאסר, הן למארגנים והן למשתתפים בפעילויות אלה.

  בתי המשפט החילו את האיסור על ניהול הגרלות, משחקים אסורים והימורים גם במרחב המקוון, ואף הרשיעו נאשמים במספר מקרים של ארגון אתרי הימורים באינטרנט וקיום משחקים אסורים באופן מקוון.

  לאיסור זה נקבעו מספר חריגים, כגון ההיתר שניתן למפעל הפיס, וההיתר שניתן למשחקים, הגרלות והימורים אשר מכוונים לחוג אנשים מסוים, מטרתם בידורית ולא מסחרית, ואינם מתקיימים במקום שמתקיימים בו משחקים אסורים, הגרלות או הימורים.

  היתר כללי נוסף, ניתן על ידי משרד האוצר לעריכת הגרלות לפרסומת מסחרית. לכאורה, זה ההיתר אשר מאפשר לקדם עסקים באמצעות עריכת הגרלות ומשחקים מקוונים. אולם, ההיתר הכללי קובע שורה ארוכה של תנאים בהם על מארגן ההגרלה לעמוד על מנת להיות זכאי להיתר. תנאים אלה כוללים, בין היתר, מינוי מפקח להגרלה (רו"ח או עו"ד), מסירת הודעה על ידי המפקח לרכז ההגרלות במשרד האוצר 14 יום לפני ההגרלה, פרסום תקנון מלא, איסור על דרישת תשלום (בכסף או שווה כסף) עבור הזכות להשתתף בהגרלה, הגבלות על מספר ההגרלות שניתן לערוך בשנה ועל פרקי הזמן בהם ניתן לערוך את ההגרלות, איסור התניית קבלת הזכייה בהסכמה לפרסום פרטים, ועוד.

  נציין כי גם הרשתות החברתיות מטילות הגבלות על עריכת הגרלות, ונוקטות בצעדים כנגד משתמשים שמפרים את תנאי השימוש שלהן.

  לסיכום – ערכו הגרלות באינטרנט לפי כללי ההיתר ותנאי השימוש של הפלטפורמה הרלוונטית, חבל לקחת צ'אנס מיותר.