גיוס הון באוסטרליה, סין, הודו וסנגפור

אוסטרליה

הדסק האוסטרלי של APM&Co. ממוקם בסידני. הפעילות הוקמה על מנת לסייע לחברות טכנולוגיה ישראליות באוסטרליה. המשרד איתר הזדמנות בשוק האוסטרלי אשר משווע לשיתופי פעולה עם חברות ישראליות חדשניות בתחומם, כמו גם רצון של קהילת המשקיעים באוסטרליה להרחיב את תחומי ההשקעה שהיו נהוגים עד כה לתחומי הטכנולוגיה וההייטק.

אנו תומכים בלקוחותנו הישראלים המתכננים התרחבות בתוך אוסטרליה, בין אם בנוכחות מקומית, תמיכה בתפעול והקמה של הפעילות באוסטרליה ויצירת קשר עם חברות מקומיות.

פעילות משרד עמית, פולק , מטלון באוסטרליה מובלת על-ידי עו״ד דני נדרי, בעל יותר מ-20 שנות ניסיון בתחום חברות הטכנולוגיה בתחומים השונים- החל מחברות הנסחרות בנסדא״ק ועד סטרטאפים, תעופה ואופטיקה, בטחון, אנרגיה מתחדשת, מערכות מים ועוד.

המשרד באוסטרליה רכש נסיון רב בשנים האחרונות, עובד באופן צמוד עם גופי השקעה אוסטרלים , ומוביל את השוק בתהליכי גיוס והנפקה בבורסה האוסטרלית ה-ASX.

סין

פעילות סין של משרד עמית, פולק, מטלון ושות׳ נותנת מענה לצרכים ולהזדמנויות ההולכות וגדלות  בין סין וישראל. תכנית החומש החדשה של הממשלה הסינית מקדמת ומעודדת שיתופי פעולה בתחום הטכנולוגי, השקעות בחברות הזנק ומיזמים משותפים כמו גם שיתוף פעולה מסחרי בתחומים נוספים הכוללים: בנייה, שירותים כלכליים ומוצרי צריכה.

משרדנו מלווה עסקים וארגונים המבקשים להתפתח לשווקים חדשים או להרחיב ולהעמיק פעילות קיימת תוך קבלת מענה מותאם למאפיינים הייחודים לשוק הסיני. הליווי שלנו מבוסס על שנים רבות של ניסיון, ידע משפטי ומסחרי מעמיק ועל מגוון עסקאות מוצלחות שנערכו בסין בסיועם של מומחי המשרד. 

הצוות שלנו מציע לחברות היי-טק ישראליות אשר מעוניינות להיכנס לשוק הסיני שירותים בתחום המסחרי, בין היתר בהשקעות בנקאיות ופיתוח עסקי עם ובתוך סין. 

המשרד מעניק שירותים למגוון רחב של חברות טכנולוגיה ישראליות, קרנות השקעות ואינקובטורים הכוללים משקיעים סינים המתעניינים בחברות טכנולוגיה ישראליות, חברות ופרויקטים שבעליהם מסין מחפשים לקחת חלק בטכנולוגיה הישראלית ומחפשים להרחיב את עסקיהם בחו״ל.

רשת הקשרים שלנו בסין כוללת בתוכה קרנות הון סיכון, קרנות הון עצמי ופרטי, משקיעים אסטרטגיים/תעשייתיים, השקעות מוסדיות מסורתיות, בנקים וקרנות פנסיה, משקיעים פרטיים וקשת רחבה של קשרים בממשלה בדרג קבלת ההחלטות.

פעילויות משרד עמית, פולק, מטלון ושות׳ בסין מובלת על-ידי עו״ד עמרי הפנר, מייסד ומנהל שותפי Hayetsira Partners Ltd & Spheres Investments Ltd. בעשר השנים האחרונות עו״ד הפנר היה מעורב בהשקעות בינלאומיות  ופיתוח עסקי באסיה, אמריקה הצפונית ,אירופה ומתמקד בישראל- סין מאז 2007. עו״ד הפנר מתגורר בשנחאי מאז 2011. עם ניסיון נרחב בסין ובעזרת רשת קשרים עם שותפים מקומיים ביכולתו לסייע לחברות ביחד אחת עם משקיעים סינים וארגונים, וביד השנייה להשיג יעדים עסקיים. 

הודו 

משרד עמית, פולק, מטלון ושות' מספק מענה מקיף ומותאם אישית לחברות ישראליות הפועלות בתת-היבשת ההודית.

משרדנו מלווה עסקים וארגונים המבקשים להתפתח לשווקים חדשים או להרחיב ולהעמיק פעילות קיימת תוך קבלת מענה מותאם למאפיינים הייחודים לשוק ההודי. הליווי שלנו מבוסס על שנים רבות של ניסיון, ידע משפטי ומסחרי מעמיק ועל מגוון עסקאות מוצלחות שנערכו בהודו בסיועם של מומחי המשרד. 

עם לקוחותינו נמנים חברות וארגונים בכל התחומים: ביטחון, HLS, תעשיות אוויריות, קלינטק, ניהול מים, טכנולוגיות מים, חקלאות, מכשור רפואי ועוד.

אנו שומרים על קשרי עבודה הדוקים עם משרדי עורכי דין, גופי ממשל וגופים עסקיים מובילים בהודו על מנת לאפשר הרחבת שיתופי פעולה עסקיים בהודו. הקשרים שבנינו לאורך השנים מספקים לנו תובנות רבות וניסיון עסקי-משפטי, לצד הבנה אמיתית של התרבות המקומית. 

את פעילות המשרד בהודו מוביל עו"ד בנימין גרוסמן, שותף במשרד ויו"ר ועדת הודו-ישראל בלשכת עורכי הדין בישראל. לעו"ד גרוסמן ניסיון רב בעסקאות מורכבות ורחבות היקף, בעסקאות מכר ורכש גומלין, בתהליכי מכרז ומשא ומתן, במענה לסוגיות מס, בעסקאות העברת ידע, בשיתופי פעולה טכנולוגיים ועוד.

ניסיונו העשיר של עו"ד גרוסמן מסייע בגישור על הפערים הנובעים מההבדלים התרבותיים והעסקיים בין הודו לישראל ומאפשר ללקוחותינו לחדור מהר יותר לשוק ההודי, להשתלב בקלות בפעילות המקומית ולהגדיל את סיכויי ההצלחה הן במישור העסקי והן במישור המשפטי.

סינגפור

הפעילות של המשרד בסינגפור מציעה מענה לצרכים הייחודיים של עסקים ויזמים ישראלים המעוניינים להיכנס לזירה העסקית בסינגפור, וכשער למדינות דרום אסיה כגון מלזיה ואינדונזיה. לסינגפור ולישראל מערכת יחסים יציבה ואמינה בתחום ההגנה, וכעת יש רצון וצורך להרחיב את שיתוף הפעולה לתחומים נוספים, כולל בתחומי החדשנות והטכנולוגיה.

דרום מזרח אסיה הינו האזור בו מתרחשת צמיחה כלכלית המהירה ביותר בעולם. אנחנו כאן כדי לעזור ללקוחות שלנו במהלך הצעדים הראשונים שלהם בכניסה לשוק בסנגפור, גישור על הפערים התרבותיים באמצעות ייצוג מקומי.

צוות המומחים שלנו מציע ללקוחותינו ייעוץ שוטף ,עם ניסיון מעמיק ומיומנויות בהשקעות פרטיות וציבוריות, במשא ומתן ובביצוע עסקאות מורכבות . הצוות שלנו מציע לחברות הייטק ישראליות המעוניינות להיכנס לשוק הסינגפורי את התמיכה בכל השירותים המסחריים, ושירותי פיתוח עסקי מתקדמים בסינגפור.

גב 'פנינה איתן משמשת כיועצת מיוחדת ל- APM בסינגפור, ועומדת בראש הפעילות המקומית. לאיתן ניסיון של למעלה מ -20 שנה בחברות טכנולוגיה מתחום הסטארט-אפ לחברות נסחרות בנאסד"ק, בניית מרכזי חדשנות בינלאומיים והשקעות.

APM עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם משקיעים וברוקרים ומלווה תהליכי הנפקה של חברות ישראליות ב – SGX ורישום כפול בבורסה לניירות ערך בתל – אביב.

 

צריך עוד מידע?

צור קשר