אודות

ברוכים הבאים ל- Infuse, מבית עמית, פולק, מטלון ושות'!

 מה הוא Infuse?

Infuse הינו פלטפורמה נגישה ואינטואיטיבית, אשר כוללת מידע חשוב וכלים מתקדמים במנעד רחב של נושאים. תכליתו של Infuse היא להנגיש ידע שרכשנו לאורך שנים של עבודה עם יזמים, מיזמים וחברות בשלבים שונים, להציע כלים ומסמכים משפטיים שנועדו לפשט את הדרך, להפחית את אי הוודאות ולפזר קצת מהערפל שבדרך.

אמנם, מהפיכת המידע הנגישה תוכן רב לכולנו גם בנושאים משפטיים, אבל בין מידע (Information) לבין ידע (knowledge) יש פער ניכר. אחת מהמטרות שהצבנו לעצמנו כשהתחלנו ב"סטארטאפ" שלנו – שנקרא Infuse, היא לצמצם את הפער, ולתת לכם את הידע הרלוונטי בזמן המתאים לשלב שבו אתם נמצאים, בכל שעה ומכל מקום.

 למי מיועד Infuse?

האתר מיועד למיזמי סטארט-אפ בהתהוות (אפילו אם זה רק חלום בינתיים) ולחברות סטארט-אפ בשלבים שונים. בין אם כבר גייסתם הון, המוצר או השירות שלכם כבר בשוק ומוכר או אפילו אם בינתיים זה רק רעיון כרגע, Infuse יכול לעזור.

 מי עומד מאחורי Infuse?

עמית, פולק, מטלון ושות' (או בקיצור – APM) הינו משרד עורכי דין מהוותיקים והמובילים בישראל, המעניק ייעוץ משפטי ברמה הגבוהה ביותר באמצעות היכרות מעמיקה של המשפט, יצירתיות, גמישות מחשבתית ומסירות ללקוחותינו- כל אלו מאפשרים לנו לספק ייעוץ משפטי מקיף ומלא בכל תחומי המשפט המסחרי, הציבורי והאזרחי.

מחלקת ההייטק של משרדנו מהווה נדבך חשוב בתעשיית ההיי טק הישראלית. אנו מייצגים חברות הייטק ותיקות, מקימים ומייצגים קרנות הון סיכון מובילות, ועוזרים ליזמים וסטארטאפים בתחילת דרכם להגשים את ייעודם.

אנחנו שמחים להיות חלק משמעותי מהאקוסיסטם המפותח במדינת ישראל. העבודה השוטפת שלנו מול גופים שמקדמים חדשנות, לצד הניסיון ארוך השנים שלנו, יוצרים שילוב יקר ערך של ידע וקדמה, שמאפשרים לנו להעניק ללקוחותינו ערך מוסף מהותי ומשמעותי.

 אנחנו מזמינים אתכם להנות מאתר, ונשמח לשמוע מכם על כל נושא שכדאי להרחיב ולהעמיק בו לטובת הקהילה.

!Infuse yourself with our knowledge

השימוש באתר אינו מהווה ייעוץ משפטי ואינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי המותאם לצרכי הלקוח. לתנאי השימוש באתר לחץ כאן.  

צריך עוד מידע?

צור קשר